Житловий будинок по вул. Б.-І. Антонича у Львові

Antonicha 1 1024x768Багатоквартирний житловий будинок з вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями та дворівневим паркінгом по вул. Б.-І. Антонича (навпроти будинку №8). у м. Львові

Житловий будинок по вул. Щепова, 17 у Львові

schepovaБагатоквартирний житловий будинок з вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями та дворівневим паркінгом на вул. Щепова, 17-а, б, в у м. Львові.

Житловий комплекс «ВЕСЕЛКА»

veselka2n 500Житловий комплекс «ВЕСЕЛКА» - це новий спільний проект польської компанії SBM «Euro-city» та ТОВ «ЕКСКОМБУД», який реалізується за принципом «житло для комфортного життя». Розробником проекту передбачено реалізацію житлового комплексу, який складається з 8-ми багатоповерхових житлових будинків з нежитловими приміщеннями комерційного призначення на рівні першого поверху та підземним паркінгом в кілька етапів (черг).

Житловий квартал «СТАРИЙ СИХІВ»

ss mainЖитловий квартал «СТАРИЙ СИХІВ» - це новий проект від будівельної компанії ТОВ «ЕКСКОМБУД» в якому поєднано кращі архітектурні традиції Старого Львова та новітні технології сучасного будівництва. У житловому кварталі все до дрібниць продумано – архітектурний вигляд, прибудинковий простір, власна інфраструктура та потреби мешканців у приватності і комфорті. Завдяки старанням архітектора проекту та його команди, новий житловий квартал органічно вписано у навколишній ланшафт, подалі від міської метушні, що додатково створює затишні умови проживання та перебування його мешканців на території кварталу.

Більше статей...

Шаблоны Joomla с адаптивным дизайном